Evinizi boyatmadan Jotun mağazalarına uğrayın!

Evinizi boyatacaksınız fakat ürün seçimine karar veremiyor musunuz? Ya da renk seçerken hangi odalarda hangi renkler daha uygun olur fikir mi almak istiyorsunuz. 
O zaman boya yapmadan önce mutlaka Multicolor mağazalarımızı ziyaret edin. Sınırsız renk seçeneklerimiz ve çevreci ürünlerimizle hayalinizdeki rengi Jotun’da bulacaksınız!

Mağazalarımız


Tüm mağazalarımız boya ve renk seçiminizi kolaylaştırabilmek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. İçeriye girdiğiniz anda sizi iç ve dış cephe renk standlarımız karşılar. Standlarımızdaki tüm renkler tasarımcılarımız tarafından birbiriyle mükemmel uyumu sağlayacak şekilde özel olarak seçilmiştir. Renk çipleri ile kombinasyonlar deneyerek renk paletinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Dilediğiniz renk 3 dakikadan kısa bir sürede hazır!
1976 yılında dünyada ilk kez Jotun tarafından geliştirilmiş olan multicolor teknolojisi ile sınırsız renkte üretim yapabilmekteyiz. Her mağazamızda yer alan renk makinelerimizle istediğiniz renk hemen sizler için hazırlanır. 

Renk okuma teknolojisi
Jotun Multicolor mağazalarımızı seçtiniz rengin bir numunesi ile ziyaret edin. Rengi sizler için renk okuma makinelerimiz ile tarayarak renk kodunu belirleyelim ve ardından hemen 3 dakikada istediğiniz rengin istediğiniz tonunu üretelim.

Satış danışmanları
Mağazalarımızdaki satış danışmanlarımız renk ve boya konusunda düzenli olarak eğitimler almaktadırlar. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ürün ve renk seçiminde sizlere önerilerde bulunur ve en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir